Access Bars®


ACCESS BARS®

je jedna z transformačních technik, která je schopna změnit naše vnímání života. Mění naše osobní přesvědčení, omezení, ztotožnění, ruší naučené a přijaté vzorce.   Celá metoda spočívá v dotyku a držení akupresurních bodů na hlavě,  Body (Bars) jsou pojmenované různými názvy, jako peníze, kreativita, sexualita, smutek, radost, léčení ...Například v akupresuře jsou 2 významné body na hlavě zvané jako Nebeská brána a dokáží člověka přivést do lehkého transu, do stavu hlubokého uvolnění. V metodě Access Bars® jsou tyto body-barsy nazvané „implantáty“. Tyto body se stlačují na různě dlouhou dobu a v přesně dané sestavě.  Ošetření probíhá vleže, s pocitem celkového uvolnění a relaxace. Lehký dotek 32 bodů na hlavě nastartuje procesy, při kterých dochází k uvolnění a vyčištění limitujících myšlenek, pocitů a emocí. Celkový stav těla a duše se harmonizuje podle vnitřních priorit klienta. Odblokování energie se spustí okamžitě a je to citelné již po prvním ošetření. Přichází nový pocit po ošetření, nejen fyzická, ale i mentální úleva. Nové pocity klidu a vnitřní pohody, které člověk začíná prožívat.

Energetické léčení není jako obvyklé sezení s psychologem, při kterých si klient sahá na dno svých traumat a mluví o nich, vypovídá se. Odehrává se na emocionální úrovni, kdy pociťuje bolest, smutek, radost jako vlny energie, kterými proplouvá. Všechna traumata a bolestné zážitky se ukládají v těle v podobě otisků na enegetických místech, v čakrách. Tělo prostě nikdy není schopné lhát.

Pokud se k otisku dostaneme přes správný bod  na hlavě nebo na těle, může být vymazán, rozpuštěn. Jakmile je čakra otevřená, začnou se také uvolňovat toxické energie v ní uložené. Můžete tyto momenty prožívat jako změnu tělesné teploty, samovolné mírné svalové křeče, ale také jsem zaznamenala chvění a nadměrnou aktivitu v oblasti žaludku, tedy 3.čakry. To všechno jsou znamení, že se energie okolo otisku pálí a vylučují. Tělesné reakce se většinou objevují, jakmile se uvolňují vzpomínky na svalové a buněčné úrovni.

V šamanismu se tento proces nazývá „mihuy“, tedy strávit nebo spálit toxické energie. Člověk tak prochází mihuy, při němž transformuje svá zranění na odvahu a sílu. Jakmile se toxické energie zatěžující čakry spálí, nový život v této čakře může zase růst. Například spálíme – li z čakry žal, můžeme změnit náš svět v radost. Změna se stane nejprve na energetické úrovni, potom ji teprve uchopí náš mozek. Intelektuální pochopení se dostaví až po několika dnech nebo týdnech.

odkaz na článek https://vecimezinami.cz/stitky/metoda-acces-bars/

Postupně tedy dochází ke zrušení našich "programů", které si podvědomě ve svém životě vytváříme. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo, limitující, omezující, vše co nám nedovolí být a žít to, po čem vnitřně toužíme. Terapie umožní změny v různých oblastech života, pokud chcete něco pro sebe udělat, odstranit limity a otevřít se novým možnostem, je to terapie pro Vás.

Trifold Sequencing Systems®

Trojnásobné sekvenční systémy

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla nustále živá, jako včera.

Tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access Bars. Pomáhá čistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně vrací, opakovaně je znovu prožíváme. Při tomto tělesném procesu používáme podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

„To nejlepší, co se Vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se Vám od základu změní život“

Pokud absolvujete sezení Access Bars®, Vaše energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý. Pokaždé, když potom terapii zopakujete, efekt se stává dynamičtější.

Kdo je autorem metody?

Autorem je Gary Douglas. Tuto metodu objevil v roce 1990 v USA, od té doby rozšířeno celosvětově.

Dopřejte si změnu k lepšímu

Možné účinky Access Bars®

- Odstranění bolestí různých částí těla

- Odstranění chorob (např. migréna, alergie, astma, ekzémy ...)

- Nastartování samoléčicích procesů v těle, urychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech

- Uvolnění stresu a napětí

- Pomoc ve složitých, či těžších životních situacích

- Odbourání únavy, vyčerpanosti a zvýšení životní energie

- Odstranění psychických problémů (např. deprese, úzkost, strachy, fobie)

- Snížení hyperaktivity u dětí

- Vhodné i pro lidi trpící autismem nebo Alzheimerovou chorobou

- Přispívá k celkovému rozvoji osobnosti na psychické a fyzické úrovni

-Naladění na snížení tělesné váhy

Kolik u mě stojí Access Bars®?

Ošetření Access Bars®

Délka sezení cca 60 -90 minut, malé děti potřebují zpravidla méně

650 Kč / 60 minut

150 Kč /za každých dalších 15 minut

300 Kč děti do 15 let, pokud bude stačit čas do 30 minut

Trifold Sequencing Systems®

900 Kč / 60-90 minut pouze společně s ošetřením Access Bars®

Co získáte?

Ošetření Access Bars®

individuální přístup

následnou podporu

Ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními.

Přeji si, aby každá chvíle Vašeho života byla šťastnější a plná hojnosti

S láskou Jolana 

UPOZORNĚNÍ:

Tato technika nenahrazuje odbornou lékařskou péči a jedná se o alternativní podpůrnou metodu, která napomáhá harmonizovat tělo, mysl a duši. Klient je sám zodpovědný za vyhledání lékařské péče v případě potřeby.

Kontaktujte mě

Kontaktní formulář

Odpovím jakmile to bude možné. Při objednání po telefonu volejte, prosím, v dopoledních hodinách.

Made by Vespotok 2022 for Cesta k vědomí, Jolana Kracíková with ❤